Motorola Edge 30 Neo
Wszystkich pytań: 13. Pokazuję od 1 do 13.
Wszystkich pytań: 13. Pokazuję od 1 do 13.
4,92
zł/miesUtrzymujemy się z reklam, choć za nimi nie przepadamy.
Bardzo prosimy o wyłączenie blokowania reklam w przeglądarce albo o rozważenie zakupu naszego konta premium już od 4,92 zł/mies.
KONTO PREMIUM
kupując wspierasz nasz serwis
Porównanie wizualne
4 telefonów
Z tego co wiem to tak i nazywa się to moto -ready. Niestety nie miałem okazji sprawdzić działania tej funkcji
Od października 2023 posiadam motorole edge 30 neo( nowa ze sklepu). W momencie zakupu ważny był tylko rozmiar ekranu ,ponieważ telefon służy tylko do dzwonienia i przeglądania fb lub okazjonalnego słuchania muzyki z yt.
Obecnie (czerwiec 2024) Bateria telefonu trzymam nie cały dzień a potrafi się rozładować nawet w nocy kiedy telefon nie był używany. Czy ktoś spotkał podobny problem?
pozdrawiam
Wifi Calling nie działa w Orange na aparacie z oprogramowaniem z wolnego rynku, tylko na brandzie Orange.
Wifi Calling nie działa w Orange na terminalach z wolnej sprzedaży. VoLTE a i owszem.
Zakładka "Specyfikacje" - "Zobacz wszystkie specyfikacje". Żyroskopu wśród czujników nie ma, przynajmniej jako fizycznego podzespołu. Niemniej niekiedy w roli żyroskopu wykorzystywane są inne czujniki, np. akcelerometr - być może ta motorola to robi.
Dzieki za odzew. Udało mi sie trafić na ten telefon w sklepie na wystawie, działa VR, czyli rozgladanie, pomimo, że nie ma w specyfikacji oficjalnej motoroli żyroskopu... nie wiem jak, ale działa jakby był żyroskop.
Ja mogą tylko stwierdzić fakt: Motorola nie podaje, choć podaje inne czujniki. Emulacja żyroskopu za pomocą akcelerometru działa tak, jakby był żyroskop, choć fizycznie go nie ma.